Obsah knihy Náhradník mnohé šokoval. Harry totiž nevynechal ani pikanterie z osobního života. Mezi ně patří i detaily o tom, jak přišel o panictví se starší kamarádkou. Podrobně popsal, jak k celé situaci došlo. Bylo to venku na poli za hospodou, kde s kamarády oslavovali, takže byl Harry pod vlivem alkoholu.

ČTĚTE TAKÉ: Další kontroverze kolem Harryho knihy. Mluvil jsem s Dianou ze záhrobí, tvrdí. Co mu řekla?

Co v knize ale chybí, je jméno dotyčné. Netrvalo však dlouho a čtyřicetiletá řidička bagrů Sasha Walpoleová se ozvala a k celé situaci se vyjádřila. „Jsem žena, o které princ Harry mluvil ve své knize jako o té, s níž přišel o panictví,“ uvedla exkluzivně pro britský deník Daily Mail.

V zásadě potvrdila Harryho verzi, i když prý v tu chvíli netušila, že je panic. „Byli jsme mladí, opilí a jednoduše jsme měli sex v poli. Že byl Harry panic, jsem se dozvěděla až druhý den a říkala jsem si ,to snad ne‘. Ne kvůli tomu, že to je princ, ale spíš že to byl můj dobrý kamarád,“ doplnila Sasha.

Z hospody prý dvojice vyšla ven, aby si zakouřila. Pak Harry Sashu políbil. „Bylo to vášnivé, intenzivní. Oba jsme to věděli. Rychle to přešlo od pusy na zem. Byl to ohnivý výbuch mezi dvěma kamarády. Jiskřilo to mezi námi, protože bychom to neměli dělat,“ popsala dnes 40letá bagristka.

Sama prý netušila, že vévoda ze Sussexu o svém zážitku napíše ve svém bestselleru. „Bylo to pro mě překvapení, stalo se to opravdu dávno, byli jsme teenageři. Pro mnohé to může být překvapení, ale hodně lidí to o nás vědělo. Byl to opravdu dobrý kamarád a já mu přeju jen to nejlepší,“ uzavřela. Zda si princ přál, aby bylo odhaleno jméno dotyčné, je otázkou.