Princ Harry ve své nové biografii velmi lascivně popisuje, jak ztratil své panictví se starší ženou za hospodou. Podle herce Ruperta Everetta ovšem lže!

Ačkoliv Harry v knize Spare (česky přeloženo jako Náhradník) nešetří barvitými popisy, pasáž o ztrátě jeho věnečku zasáhla všechny milovníky růžové knihovny.

„Měla ráda koně, docela hodně, a chovala se ke mně ne nepodobně mladému hřebci,“ napsal. „Rychlá jízda, po které mě plácla přes zadek a poslala mě na milost, “ uvedl zrzavý princ.

Harry, třes se! Karel III. hodlá prolomit mlčení a vyjádřit se k synově “hnojometu”

Hvězda filmu Svatba mého nejlepšího přítele Rupert Everett ale tvrdí, že se jedná o sprostou lež, jak uvedl deníku Telegraph. 

„Mimochodem, vím, s kým přišel o panictví. A nebylo to za hospodou. A nebylo to v této zemi,“ řekl podle britského listu 63letý Everett se šelmovským výrazem. „Jen dávám najevo, že to vím,“ dodal.

Pravda o vztahu Harryho a Meghan: Zásah Diany (†36) ze záhrobí!

Zdroj blízký princi se ale vůči Everettově odvážnému obvinění ohradil: „Je úžasné, že [Everett] zná takový osobní detail lépe než sám princ Harry.“

Dáma, která připravila prince o nevinnost, je stále pro jeho fanoušky a odpůrce mystériem.

Monika Bagárová v ráji: V tomhle luxusu tráví dovolenou s novým přítelem a dcerou! Pravda o smrti Ladislava Štaidla (†75): Kdy skutečně zemřel! Šporcl a Kodetová odhalili svůj největší poklad: Krása dcer bere dech!