Samozvaná influencerka Shopaholicadel opět čelí obrovské vlně kritiky. Ta se na její hlavu snesla poté, co se ukázalo, že její morče Smíšek zemřelo a Adéla jeho tělíčko bezcitně odhodila k popelnici. Hlavním tématem však zůstává, jak vlastně morče přišlo o život. Sama youtuberka totiž pokaždé tvrdí něco jiného.

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel už za dobu svého působení na internetu musí být zvyklá na nejrůznější urážky a posměšky z řad uživatelů sociálních sítí, v posledních dnech ale čelí snad největší kritice vůbec. Její tolik milované morčátko Smíšek, které Adéla považuje za své miminko, jak říká, bylo totiž nalezeno u popelnic mrtvé. A může za to sama Adéla.

Nevhodné podmínky

Adéla skinny morče umístila do svého nového bytu, ve kterém ovšem v té době sama ještě nebydlela. A to z toho důvodu, že v bytě nefungovalo topení. A že pak v lednu bude v bytě s nefunkčním topením chlad, který může mít pro morče fatální následky, jí zjevně nedošlo. Zda ale morče skutečně zemřelo kvůli podchlazení, není jasné. 

YouTuber, který si říká Fat Dad, totiž zveřejnil video, na kterém se Adéla údajně přiznává k tomu, že jej nedopatřením sama usmrtila. „Že mně spadlo, za to já nemůžu. Já jsem to zvíře milovala. Není mi z toho dobře, ale musím být silná pro pejska,” uvedla Adéla. Znepokojující ovšem je, že i její pes krátce předtím strávil několik dní na veterinární klinice kvůli jistému zánětu. 

Obrátila se na policii

I proto se mnozí vzbouřili a začali hromadně podepisovat petici, jejímž cílem je odebrání psa Rica Adéle. A tu to natolik rozohnilo, že začala vyhrožovat policií, kterou prý zavolá na každého, kdo se jí bude snažit psa vzít. 

Ke Smíškovi se ale nevyjádřila vůbec. Namísto omluvy či alespoň snahy racionálně vysvětlit jeho úmrtí si šla koupit zmrzlinu a chlubila se tím, kolik jí obsluha dopřála karamelu.