Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?

Špatné věci se vám v životě mohou dít i kvůli karmickému dluhu

Máte pocit, že zkazíte, na co sáhnete? Je možné, že za tím není smůla, ale karmický dluh z minulého života. Numerologie věří, že každé číslo v sobě ukrývá určitou vibraci. Existují čtyři čísla karmických dluhů, z nichž každé souvisí s jinou životní lekcí. Pokud jej máte obsažené v datu narození, jste v tomto životě zkoušeni. Vaším úkolem je v tomto životě udělat věci správně, a odhodit tak břemeno, které si nesete z minulých životů. Je o tom přesvědčena numeroložka Kaitlyn Kaerhart.

Karmický dluh je něco, co se stalo v minulém životě a co nyní napravujete.
Mohlo by se vám líbit

Jak zjistit, zda máte karmický dluh?

Karmický dluh se stejně jako životní číslo počítá ze součtu data narození. Čísla karmických dluhů jsou 13, 14, 16 a 19.Pokud jste se k těmto číslům dopočítali, máte karmický dluh z minulosti.

Ukažme si to na příkladu.

Narodili jste se 1. 12. 2008

1 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 8 = 13 (vyšlo vám číslo karmického dluhu)

Hamižnost (karmický dluh čísla 13)

Pokud jste se dopočítali k číslu 13, máte karmický dluh z minulého života související s hamižností. V některém ze svých životů jste neváhali porušit své morální zásady, abyste nashromáždili značný majetek. Nedivte se proto, až vám osud do cesty bude opakovaně stavět překážky, které vám budou bránit v osobním růstu. V tomto životě budete muset pracovat tvrdě, abyste svůj karmický dluh odčinili.

Manipulace (karmický dluh čísla 14)

V minulosti jste s druhými manipulovali, snažili jste se je ovládat. V současném životě se často můžete cítit někým nebo něčím omezováni. Přijde vám, že snad nikdy nebudete skutečně svobodní. Vaší karmickou lekcí je naučit se pracovat s hranicemi a omezeními. Karmický dluh čísla 14 také souvisí s únikem, často budete mít tendenci utíkat z boje, než abyste čelili výzvám.

Mohlo by se vám líbit

Ublížení v lásce (karmický dluh čísla 16)

V minulém životě jste někomu zlomili srdce. Vaše zrada nezůstala bez potrestání. Za to, že jste někomu ublížili, nyní můžete platit tím, že budete mít enormní smůlu v lásce. Je možné, že se ocitnete v toxickém vztahu, ze kterého budete mít problém odejít nebo někdo zlomí srdce vám. Karmický dluh odčiníte, když budete ve vztazích féroví a věrní.

Sobeckost (karmický dluh čísla 19)

V minulosti jste zachovali sobecky, hleděli jste jen na své zájmy. Neváhali jste k tomu zneužít i moc vám svěřenou. V tomto životě je vaší karmickou lekcí vedoucí k nápravě být nápomocný druhým a přestat si tvrdohlavě prosazovat svou. Pokud se nenaučíte být ohleduplní k druhým, karmický dluh nesmažete.