Oblíbená herečka s nezaměnitelným smíchem se proslavila díky mnohým rolím v českých filmech, ale i v seriálech Slunečná a ZOO. V uplynulém roce Pavla Tomicová bojovala spíše se strastmi než s radostmi. Po dlouhých letech v partnerském vztahu je momentálně nezadaná. Už se však vrátila ke společenskému životu a dokáže se zase smát.

Všichni mohli zaznamenat, jakou proměnou navíc v poslední době prošla. Za její zhubnutí mohl dílem i stres a diagnóza cukrovky. „Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nechybělo,“ řekla pro web Prima Ženy Tomicová, která shodila více než 30 kilogramů.

Mohlo by vás zajímat: Proměny roku 2022. Pavla Tomicová, Martin Zounar a další. Zhubli a jsou k nepoznání

Na předávání Cen české filmové kritiky v pražském Divadle Archa dorazila s dcerou Anežkou Malou (21), talentovanou písničkářkou vystupující pod uměleckým jménem Nessie. Anežku má Pavla Tomicová s Ondřejem Malým, z prvního manželství má ještě syna, Adama Křenka (29).

Exmanžel Pavly Tomicové už stihl přivést na svět dalšího potomka, s její původně kamarádkou, herečkou Kristýnou Kociánovou. Oficiálně zatím nepotvrdili pohlaví dítěte, podle informací Sedmičky by to měl být chlapec jménem Tomáš.

Zradu manžela nesla herečka těžce, už se ale vrátila zpět do společnosti a ukázala, že si udržela i svůj životní optimismus, pro který ji lidé tak milují. Daří se jí také po pracovní stránce a radovat se může i ze svých dětí. Syna Adama nedávno dokonce tajně dovedla k oltáři.