Eva Podzimková (dříve Josefíková) a Jiří Vyorálek se už nemohou dočkat, až diváci na platformě prima+ budou moci sledovat napínavé drama z politického prostředí Sedm schodů k moci, kde oba hrají. Podzimková v seriálu představuje cílevědomou servírku, která začne svádět premiéra. Autorem třaskavého scénáře je novinář Josef Klíma. Předsedu vlády geniálním způsobem ztvárnil právě Vyorálek.

Fiktivní story dvou hlavních hrdinů je volně inspirovaná českým politickým prostředím po roce 2000. Sleduje životní cestu a kariérní vzestup venkovské servírky Anny Malé krok za krokem nebo chcete-li schůdek po schůdku, a to až do nejvyšších politických pater a ložnice ministra Tomáše Vichra.

Mohlo by vás zajímat: Stanislav Majer a Linda Rybová se představí v detektivce Zákony vlka

Eva Podzimková je ráda, že na dceru není sama

Eva Podzimková musela při natáčení seriálu skloubit pracovní a rodinné povinnosti. Jako matka dbá na to, aby byla v pohodě její dcera Lota, jejímž tatínkem je scenárista Matěj Podzimek.

„Toho natáčení je vždy intenzivně, krátce a hodně, takže potom je volněji, ale já se snažím o celkový balanc. Je pravda, že chvilku toho bylo moc, ale pak se to zase zvolnilo,“ prozradila herečka pro eXtra.cz. „Naše dítě je dítě smečky, takže tam figurují pochopitelně oba rodiče, babičky a kamarádka,“ dodala bez ostychu s tím, že je ráda, že má kolem sebe ochotné pomocníky a pomocnice, které s holičkou umí pomoci.