Dceru Miu (5) má Agáta Hanychová s hercem Jakubem Prachařem (39), syna Kryšpína (11) s podnikatelem Miroslavem Dopitou (38) a v dubnu, kolem termínu jejích narozenin 28. 4., očekává příchod dalšího potomka s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). „Nepochybně se dítě narodí plus minus týden či dva okolo jejích narozenin, což tedy budou dvě oslavy dohromady,“ prozradil natěšený tatínek webu Sedmička. Jaromír Soukup má z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou také dvě děti – syna Lukáše (27) a dceru Natálii (22).

Na svých sociálních sítích se však modelka nyní svěřila, že obdivuje všechny matky, které mají více než dvě děti. Brzy bude patřit mezi ně a teď si to nanečisto vyzkoušela během jarních prázdnin, kdy vyrazila do Národního muzea s oběma dětmi a jejich kamarádem.

Přečtěte si také: Agáta Hanychová dceru se starobylým jménem porodí v magický den. Kluk to být nesmí

Na fotkách sice působí všichni spokojeně a fanoušci pravidelně Agátu Hanychovou častují komentáři, že je skvělá máma, na ni už toho nejspíš začíná být trochu moc. V Instastories se přirovnala k unavené bachyni se třemi mláďaty. Přiznala také, že si plně uvědomuje, jaká ji čeká dřina. „Hlásím se z gauče, to je překvapení. Chtěla jsem vám říct, že obdivuju všechny matky, co mají víc než dvě děti,“ řekla ve videu.

Jako zkušená maminka dvou dětí už má ale Agáta mnohé věci dobře promyšlené. Například jistě ví, že bude chtít chůvu, a to nejspíše už od porodu. Prozradila také, že nepůjde o Češku. „Chci mít Filipínku, aby mi pomohla s domácností, protože budu mít přece jen tři děti. Jaromír je také zaneprázdněný, takže ji potřebuji. Myslím si, že chůva není zločin,“ svěřila se v minulosti Hanychová během živého vysílání na Instagramu.

Fanoušky také překvapila například tím, že promluvila o možnosti vysílat svůj porod živě. Původně dotaz vzešel od jejích sledujících na sociálních sítích, načež Hanychová s úsměvem odpověděla: „Bavilo by mě udělat živák u porodu, kdybych dopředu věděla, že všechno dopadne super, ale to mi určitě nikdo neřekne.“