Madonna nechyběla na 65. ročníku hudebního předávání cen Grammy. „Řeknu vám něco, co jsem se naučila během svých čtyřiceti let v hudebním průmyslu. Pokud vás budou nazývat slovy jako šokující, skandální, provokativní, nebezpečnou či problematickou, jste rozhodně něco,“ započala popová královna svou řeč, kterou na pódium uvedla zpěváky Sama Smitha a Kim Petrasovou.

Čtěte také: Ztrácí s věkem soudnost? Madonna se odhaluje čím dál víc, teď ukázala holá ňadra

Čtyřiašedesátiletá Madonna se na slavnostní akci objevila v dlouhém černém korzetovém blejzru, maxi sukni, bílé košili s límečkem a s kravatou. Celý svůj look doplnila síťovanými punčochami a fialovými podpatky na vysoké platformě. Tento outfit předvedl módní dům Mugler poprvé na přehlídce haute couture v roce 1997. A to by nebyla Madonna, aby k tomu nepřidala ještě nějaký ten provokativní doplněk. V ruce držela bičík a na hlavě měla účes, který připomínal princeznu Leiu z Hvězdných válek.

„Madonna musí přijmout proces stárnutí.“

Slavná zpěvačka je už delší dobu v hledáčku kritiků. Ti se obávají o to, že Madonna neumí stárnout a nechce si přiznat, že se na ní zub času podepisuje stejně jako na ostatních smrtelnících. Na první pohled je zřejmé, že zpěvačka navštěvuje ordinace plastických chirurgů poměrně často. Ve snaze vypadat stále mladě se Madonna rozhodla podstupovat nejrůznější estetické procedury. Na galavečeru se objevila s viditelně vyhlazenou tváří bez vrásek a napíchanými tvářemi.

„Madonna vypadá na svůj věk dobře… Pokud je to teda 2700 let stará upírka, která požírá nemluvňata a malá zvířata,“ komentoval například jeden uživatel na sociálních sítích zpěvaččin vzhled.

Fanoušci také upozorňují na fakt, jak se celá tvář hudebnice mění. „Madonna musí skončit s plastickou chirurgií a přijmout proces stárnutí. V tuto chvíli je téměř k nepoznání,“ píše další. „Co se stalo Madonně s obličejem?“ dotazuje se v pořadí další zděšený fanoušek. „Jaká kouzelná formule byla použita k vytvoření nové tváře Madonny? Jsem zmatený,“ doplňuje další uživatel.

Zdroj: Page Six

Sledujte originální seriály online exkluzivně na www.primaplus.cz: