První velkou láskou Kateřiny Brožové byl Zdeněk Toman, ředitel potravinářské firmy a syn posledního komunistického ministra zemědělství. Rok po svatbě se jim narodila dcera Kateřina. Manželství však vydrželo pouhých sedm let.

Herečka se krátce po rozvodu zamilovala do slovenského podnikatele, lobbisty a producenta Petra Kovarčíka. Jejich vztah byl velmi bouřlivý. Několikrát se rozešli, pak zase dali dohromady. Definitivně si řekli sbohem v roce 2005. Kovarčík přes média nešetřil urážkami. Brožovou označil za nejdražší eskort servis v jeho životě a zažaloval ji kvůli milionovému dluhu.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Herečka útoky ze strany exmilence označila za likvidaci své osoby a podala na něj trestní oznámení. Usmířit už se nestačili. Zámožný mecenáš zemřel v roce 2015 ve věku 61 let. Mrtvý byl nalezen po čtyřech dnech ve svém luxusním pronajatém bytě na pražských Vinohradech, kde žil sám. Hovořilo se o tom, že smrt způsobila nešťastná náhoda – zřejmě uklouzl v koupelně a uhodil se do hlavy.

Krátký románek poté Kateřina prožila s dalším slovenským podnikatelem Borisem Kollárem. Ten však byl ženatý a rozvádět se nemínil. Dosud poslední její známostí byl mediální magnát Jaromír Soukup. Láska jim vydržela šest let. Herečka o důvodech rozchodu promluvila nedávno v pořadu Show Jana Krause. „Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ vysvětlovala Kateřina.

Mohlo by vás také zajímat: Agáta Hanychová plánuje svatbu. Prozradila, zda snese Jaromíra Soukupa u porodu

Do dalšího vztahu se zatím nehrne a nechává všemu volný průběh. „Mně už neukradne srdce asi nikdo. Doufám! Už se ho nakradli dost v minulosti, takže si nechávám radost z toho, co žiju, vnímám, vidím,“ uvedla v rozhovoru pro MF DNES. I bez mužů a lásky si život užívá plnými doušky. „Osobně inklinuji spíš k přírodě, takže moji duši a srdce nabíjím přírodním prostředím. Slunce, hory, les, řeka, přehrada, zvířata kolem mě a dobří lidé, kterých je opravdu pomálu,“ dodala herečka.