Kateřinu Brožovou všichni znají jako dámu na úrovni, která by si o nemajetného chudáka nejspíš neopřela ani kolo. Jak sama říká, nevidí nic špatného na tom, že muž se má o ženu umět postarat. Nyní si ale musela vyzkoušet roli bezdomovkyně s velkým tajemstvím.

Seriálem Ordinace v růžové zahradě prošla celá řádka českých hereček a nyní přišel čas i na krásnou Kateřinu Brožovou. Nebude však hrát ani doktorku, ani zraněnou paničku, ale bezdomovkyni, která silně zahýbe dějem.

Pro Kateřinu, která je zvyklá na život v luxusu, půjde o netradiční roli.

Herečka zvyklá na luxus si zahraje bezdomovkyni

„Kulich, džíny, těžké boty… Iveta rozhodně není panenka zvyklá na luxus. Jako herečka jsem za ni tak ráda! Jednak je protiúkolem k mému hereckému typu a rolím, které jsem dosud hrála, jednak jsem se díky ní dostala do Ordinace, naprostého seriálového fenoménu. Navíc má Iveta nejedno velké tajemství, které bude divákům i hrdinům postupně rozkrývat, neustále je překvapovat, dost možná i šokovat,” prozradila Brožová pro ahaonline.cz.

Ani v reálném životě neměla Brožová na muže štěstí. Všichni sice patřili mezi velmi movité podnikatele, štěstí to ale herečce nikdy nepřineslo. Dokonce si užila i domácí násilí. Mimo jiné byla partnerkou mediálního magnáta Jaroslava Soukupa, který dnes čeká dítě s modelkou a rebelkou Agátou Hanychovou.

„Mně už neukradne srdce asi nikdo. Doufám! Už se ho nakradli dost v minulosti, takže já si nechávám radost z toho, co žiju, vnímám, vidím,“ řekla pro MF DNES po posledním rozchodu. 

Muže si vždy idealizovala, nakonec však vždy přišlo vystřízlivění

Nyní je prý sama, věnuje se sobě, dceři a energii čerpá v přírodě. 

„Osobně inklinuji spíš k přírodě, takže já moji duši a srdce nabíjím přírodním prostředím. Slunce, hory, les, řeka, přehrada, zvířata kolem mě a dobří lidé, kterých je opravdu pomálu,“ svěřila se se svým nynějším životním stylem.

Vždy prý měla v lásce na očích růžové brýle a své milence a partnery si idealizovala. Nakonec ale vždy přišla realita a blondýnka vystřízlivěla. Nyní na hledání muže navíc nebude mít čas, role v Ordinaci ji zaměstnává natolik, že je ráda, když si oddychne.