Zpěvačka Dara Rolins ve svých 50 letech vypadá neuvěřitelně půvabně. Zadarmo svou dokonalou postavu a vypnutou pleť ale rozhodně nemá. Kromě toho, že pravidelně cvičí a dbá na zdravý životní styl, se čas od času svěří i do rukou odborníků. A ti dokáží zázraky.

Dara Rolins sice na konci loňského roku oslavila své 50. narozeniny, při pohledu na ni by ale její věk neuhodl asi nikdo. Nestárnoucí kráska o sebe velmi dbá a proti stáří bojuje všemi možnými prostředky. A když nestačí vyvážená strava, dostatek spánku, cvičení a běžně dostupná kosmetiky, musí zasáhnout odborníci. 

Neinvazivní zákrok

Zpěvačka už zanedlouho chystá svůj velkolepý koncert, který si nadělila právě ke svým 50. narozeninám. A protože je pro ni koncert událostí kariéry, chce při něm pochopitelně vypadat co nejlépe. Navštívila tedy kadeřníka, zašla si na nehty a nechala si narovnat zuby i pleť. 

„V rámci příprav na můj velký koncert jsem si stihla skočit i do servisu. Nejdříve zuby, potom vlasy, nehty a teď návštěva kliniky,” napsala zpěvačka k fotografii přímo z procedury. „Po ošetření se v pokožce vytváří nový kolagen, pleť se vypne, vyhladí se vrásky a obnoví se kontury tváře,” dodala ještě Dara, která byla podle všeho s neinvazivním zákrokem nadmíru spokojená. 

„Nové” zuby

Je ale pravdou, že samotná rovnátka Dara nenosila vyloženě kvůli svému koncertu, ale spíše kvůli lidem, kteří se do jejích křivých spodních zubů neustále strefovali a neustále na ně upozorňovali. „Vím, že někteří z vás v komentech často kritizovali moje křivé zuby. Prý kdybych si místo nové kabelky raději koupila nové zuby. Ne, že bych kvůli tomu večer nemohla spát, ono totiž kdybych si připouštěla všechno, co na mě kdo kritizuje, skáču z mostu každý den. Ale je pravda, že narovnání nebolí,” napsala Dara na sociální síti s tím, že podobný problém řešila i její dcera. A nakonec vše vyšlo natolik dobře, že jí rovnátka zubařka sundala právě krátce před velkým koncertem.