Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.

Jak zjistit, zda bydlíte na dobré adrese z hlediska numerologie?

Vypočítat energii vašeho domovního čísla je jednoduché. Stačí sečíst všechny číslice domovního čísla a sčítat přitom do doby, než vám vyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Bydlíte na adrese Šeříková 885

Výpočet bude následující: 8 + 8 + 5 = 21

2 + 1 = 3 (výsledné číslo).

Možná máte v domovním čísle zahrnuto i písmeno.

V tom případě jej dle informací níže převeďte na číslo:

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, W

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = I, R

Příklad: Bydlíte na adrese Liliová 811C

8 + 1 + 1 + 3 = 13

1 + 3 = 4 (výsledné číslo)

Mohlo by se vám líbit

Energie domovního čísla 1

Domovní číslo 1 má opravdu skvělou energii. Doporučit ho lze všem vysoce ambiciózním lidem, jelikož na této adrese je budou napadat skvělé věci. Zde je domov, ve kterém mohou duchovně růst a pracovat na svém úspěchu.

Energie domovního čísla 2

Pokud hledáte útulný domov, uspějete na adrese s domovním číslem 2. Jeho energie je velmi klidná a harmonická. To ucítíte už při vstupu do prostor nemovitosti. Dvojka značí dualitu a vyrovnání sil. Tato adresa má mírumilovnou atmosféru a hodí se pro mladé rodiny či spolubydlení s přáteli.

Energie domovního čísla 3

Energie domovního čísla 3 je velmi přátelská. Milujete bujaré večírky, společnost přátel a poznávání nových lidí? V tom případě se vám jistě bude líbit na adrese s domovním číslem 3. Toto místo se hodí pro lidi, kteří se ještě nechtějí vázat. Je ideální na krátkodobý pobyt.

Energie domovního čísla 4

Říká se, že na této adrese sice nezůstanete celý život, ale je to skvělý „přestupní můstek“, který vás připraví na koupi společné nemovitosti s partnerem. Toto číslo totiž vyzařuje stabilitu. Pokud hledáte společné bydlení s partnerem, se kterým byste chtěli zůstat celý život, určitě zvolte domovní číslo 4.

Energie domovního čísla 5

Nesnášíte stereotyp a rutinu? Pak se vám určitě zalíbí na adrese s domovním číslem 5. Zde to totiž žije. Každý den se tu něco děje. Pokud studujete vysokou školu a hledáte spolubydlení, rozhodně se poohlédněte po domovním čísle 5. Vhodné může být i pro pořádání večírků a zábav.

Energie domovního čísla 6

Energie čísla 6 vždy souvisí s rodinou a harmonií. Říká se, že toto domovní číslo je vůbec nejlepší ze všech. Působí idylicky, možná až téměř dokonale. Nemovitosti s tímto domovním číslem bývají útulné a doslova nabité pozitivní energií.

Mohlo by se vám líbit

Energie domovního čísla 7

Jste milovníci tajemna, „duchařiny“ a záhad? Chtěli byste bydlet na místě se zajímavou historií? V tom případě se poohlédněte po čísle 7. Je to ovšem jen pro ty, kteří mají pro strach uděláno. Nelze vyloučit, že se na této adrese budou dít nevysvětlitelné věci. Příliš se nehodí pro rodinu.

Energie domovního čísla 8

Jste materialisté, kteří touží po moci a penězích? Pak by se vám tuze mohlo líbit v domovním čísle 8. To prý doslova přitahuje finance i majetek. Je to nejlepší místo pro ty, kteří mají tyto věci vysoko ve svém žebříčku hodnot. Ať už však chcete rozšířit či navýšit cokoliv, na této adrese to poroste.

Energie domovního čísla 9

Domovní číslo 9 je obklopeno dobrou energií. Budete se zde cítit skvěle a šťastně. Hodí se pro rodiny, kterým vyhovuje aktivní účast v komunitě. Toto číslo totiž přitahuje k dané adrese nové lidi. Společnost druhých je pro toto číslo velmi důležitá. Vhodné je zejména pro ty, kteří se přestěhovali na jiné místo a touží se seznámit.