Doktorka Mahlerová naznačila, že současná situace mezi Meghan a Harrym je katastrofální, informoval Express. Po analýze pohybů a chování Markleové došla k závěru, že Meghan začíná vlastní manžel odpuzovat. Za její rozčarování prý nemohou pouze kontroverze kolem Harryho výroků, ale i fakt, že ji prohlášeními o svých problémech odsunul do pozadí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Trucují Harry s Meghan? Na korunovaci smějí, rozhodl král. Pozvánka přišla neobvyklou cestou

Odbornice si všimla, že už od první chvíle, co ji Harry představil rodině a veřejnosti, má Meghan samu sebe na prvním místě, píše americký web Rare. „Je to herečka a za poslední dva roky na sobě změnila skoro všechno. Od stylu chůze po způsob, jakým se usmívá,“ prohlásila Mahlerová.

Podle ní Meghan vyhovovalo, že se díky Harrymu dostala výš na společenském žebříčku. Ne však v královské rodině, ale až později, po přestěhování do Ameriky. Vévodové ze Sussexu vedli doposud zajímavý život, nyní se ale do popředí dostaly Harryho problémy a pro Meghan to je enormní potupa, vysvětlila Mahlerová.

„Harry se naštve, tak napíše knížku. Spolu s ní se dostane na veřejnost i všechno, co není příliš hezké,“ uvedla expertka. „To je velmi neatraktivní. Protože co z toho posouvá Meghan dál? To, co Harry udělal, zničilo image jich obou. Image, kterou Meghan pracně budovala,“ dodala.

„Není nic přitažlivého na něm ani na tom, co dělá. Tímhle je jejich celková prezentace zničená. Nemůže jim to vydržet,“ předvídá Mahlerová.

Pokud jde o otázku, zda se Meghan a Harry v květnu zúčastní korunovace Karla III., expertka je skeptická. „Meghan to zváží: Jaký to pro mě bude mít přínos?“ řekla a naznačila, že vévodkyni neprospěje, pokud se na této velké události objeví.